איך לרפא את הנפש?

איך לרפא את עצמך ואת חייך?

איך לרפא את הכאב שבפנים?

במשך רוב חיי הרגשתי בפנים עלוב, פגום וחצי משוגע. חשבתי שמשהו בי פשוט לא בסדר. מגיל צעיר (13-14 בערך) התחלתי להרגיש שמשהו בחיים שלי פשוט לא מסתדר.

סבלתי מדכאונות, חרדות, התקפי זעם. רציתי לחיות ולהינות אבל הרגשתי מתוסכל, חסר בטחון, פחדתי ליצור קשרים חברתיים קרובים והרגשתי בודד מאוד למרות שהייתי מוקף באנשים.

כל כך רציתי לחיות, להרגיש אהבה, לשמוח ולהתרגש אבל מצאתי את עצמי חושב כל הזמן שמשהו בי לא בסדר, שבכל מקום שבו אני נמצא אני מפספס משהו טוב יותר במקום אחר, תחושה מרירה ומעצבנת של פספוס והחמצה תמידית והמון פחד להראות את מי שאני באמת, המון חומות ומגננות שמאחוריהן הרגשתי מושפל, חסר ערך וחסר בטחון.

במרוצת השנים חיפשתי תשובות ומענה לסבל שלי. רציתי מאוד להבין איך לרפא את הנפש, איך לרפא את הכאב שלא הרפה ממני.

קראתי ספרים, למדתי וחקרתי, השתתפתי בסדנאות, התעניינתי ועסקתי במדיטציה ובגישות שונות של תרפיה ואינספור חוויות עומק מסוגים שונים.

ובמשך השנים שבהן עברתי אינספור משברים קשים, מחשבות טורדניות ואובדניות, רגעי יאוש וצער, הבנתי יותר ויותר שמה שהכי חסר לי בחיים זו אהבה עצמית. היכולת הטבעית לאהוב ולקבל את מי שאני וליצור תקשורת כנה ופתוחה עם האנשים שאני פוגש.

כיום, לאחר שנים רבות שבהן אני מלווה ומדריך אנשים בתהליכי ריפוי רגשי, צמיחה והתפתחות אישית מתוך קבלה ואהבה עצמית טבעית, אני רוצה לשתף אתכם בתמצית המזוקקת של התובנות שלי. תובנות מעשיות, ברורות וידידותיות שמאפשרות להבין איך לרפא את הנפש, איך לרפא את חייך, איך לרפא את הכאב הפנימי שמשאיר אותנו בתחושה של חוסר סיפוק, אי שקט, חרדה וחוסר בטחון.

אני מזמין אתכם לצפות בסרטון הבא שבו אני מציג את העקרונות המרכזיים והמעשיים של הגישה שלי לריפוי, צמיחה והתפתחות מתוך הכרה ואהבה עצמית טבעית:

איך לרפא את הנפש – גישת “להכיר בעצמי”

במשך חיי נחשפתי לעשרות גישות תרפיה, גישות רוחניות וגישות מעשיות שמלמדות איך לרפא את הנפש מכאב, טראומה, מצוקה, חרדה וחוסר בטחון.

יחד עם זאת, הרגשתי שברוב הגישות חסר פן מעשי ואפקטיבי או שחסרה דרך נעימה, מובנת וברורה שמנגישה את האפשרות לריפוי ולא מעוררת קושי, התנגדות ורצון לברוח לאור המאמץ שנדרש.

את הגישה שלי פיתחתי על בסיס כל הידע והנסיון שצברתי ויחד עם התובנות האישיות שלי ניסחתי עקרונות מעשיים וברורים שעוזרים לענות על שאלות רבות שלא מצאתי אליהן מענה.

עקרונות שהם לא רק שיטה או טכניקה של טיפול, אלא גישה ודרך חיים של ריפוי, צמיחה, קבלה ואהבה עצמית שמאפשרת לכל אדם להיות מקור הבטחון והאהבה של עצמו בלי תלות במטפל או גורם חיצוני.

במסגרת הגישה שלי, אני נותן מענה מעשי וברור לשאלות רבות כמו:

איך לרפא את הנפש בלי מאמץ או מאבק פנימי?

איך לקבל ולאהוב את עצמי באופן טבעי?

איך להבין את מבנה הנפש והאישיות שלי כיום?

מה גורם לי לחשוב, להרגיש ולהתנהג כפי שאני היום?

מהי הדרך היעילה והטבעית להתמודדות עם פחדים וחרדות?

מה לעשות עם מחשבות טורדניות, חוסר שקט נפשי ודאגות?

איך למצוא מנוחה, שלווה ואהבה פנימית בתוכי ללא צורך באישור חיצוני?

איך ליצור תקשורת, קרבה ואינטימיות גם אם אני סובל מחרדת נטישה?

איך לרפא לעומק את טראומות הילדות שלי?

כיום, לאחר שנים רבות של ליווי, הדרכה והנחיה של אלפי אנשים במסגרת אישית, זוגית וקבוצתית, אני שמח לומר שהחיים שלי נראים אחרת, שאני במקום הרבה יותר בריא, שמח ובטוח בעצמי ממה שהיה בעבר.

ואני ממשיך להתפתח כל הזמן, תמיד לומד, תמיד מגלה עוד עומק, עוד דיוק, עוד אתגר ועוד אפשרות לענות באופן עמוק ומדוייק יותר על השאלה – איך לרפא את הנפש מכאב, צער, טראומה ויאוש.

והכאב שלי, זה שבעקבותיו יצאתי למסע של חיפוש, גלוי והתעוררות פנימית, ממשיך ללמד אותי, להנחות ולכוון אותי לעבר מודעות, הקשבה ואהבה עמוקה יותר לעצמי.

למידע נוסף על הגישה שלי, אני מזמין אתכם לקרוא מאמר שכתבתי לגבי הריפוי שבקבלה ואהבה עצמית טבעית.


ומה דעתכם על הנושא? מוזמנים להגיב או לשאול שאלות בתחתית העמוד. רוצים לקבל ליווי והדרכה אישית? (קיימת אפשרות גם לטיפול און ליין בסקייפ מכל מקום בארץ ובעולם) כתבו לי או התקשרו 0522263761
סדנת עומק - מחרדה להנאה: כלים טבעיים ומעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה ופיתוח הנאה מאוזנת בכל תחומי החיים. יום שבת 2.2.19, לפרטים, מידע והרשמה לחצו כאן סדנת חרדה

סדנת עומק חוויתית המקנה כלים מעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה


לחצו כאן כדי להצטרף אלי בפייסבוק ולקרוא את השיתופים האישיים (ואם תרצו גם להגיב ולשאול שאלות ואשמח לענות) או כאן כדי להצטרף לערוץ שלי ביוטיוב ולהינות מסרטונים והדרכות שלי כשאני מעלה אותם
מתעניינים בגישה טבעית ויסודית לשחרור רגשי, שינוי דפוסים והרגלים, צמיחה והתפתחות אישית? קראו את המאמר - איך אהבה עצמית יכולה לעזור לך?


טיפול וליווי אישי - לגלות שלווה, קבלה עצמית וצמיחה אישית

המפגשים מתקיימים בביתי או בשיחות וידאו בסקייפ מכל מקום בארץ או בעולם. רוצים לשמוע איך הגישה שלי יכולה לתת מענה לקשיים ולצרכים האישיים שלכם? כתבו לי או התקשרו אלי 052-2263761 ואשמח להקשיב ולענות. למידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים:


הורידו בחינם את המדריך שלי לקבלה ואהבה עצמית.אלי קרסניץ - מדריך לקבלה ואהבה מעל 3000 אנשים כבר הורידו וקראו את המדריך הידידותי, הברור והמעמיק שמלמד עקרונות וכלים מעשיים ופשוטים שמקרבים אותנו לעצמנו, אל תחושת השלווה, הדיוק, החופש והבטחון שהלב שלנו מבקש. הזינו כתובת מייל והמדריך יישלח אליכם כבר כעת.
מדריך מעשי לקבלה ואהבה עצמית

 
איך לרפא את הנפש באמצעות אהבה עצמית טבעית
הצבעות: 1 ,ממוצע: 5