אהבה עצמית וריקוד חופשי

המפגש הזה הוא משהו שרציתי לעשות כבר הרבה זמן

אחת האהבות וההנאות הגדולות שלי בחיים הוא ללמד ולחלוק עקרונות מרפאים של אהבה עצמית. כבר הרבה שנים שאני לומד ומלמד איך להתייחס לעצמנו באופן נעים ואוהב שעוזר בין היתר לרפא חרדות, מחשבות טורדניות, תחושות של בדידות וכאב רגשי ולטפח איכויות של בטחון עצמי, שלמות פנימית, קבלה ואהבה עצמית ופשוט להרגיש מאושרים יותר. ולעשות את כל זה באופן אורגני וטבעי, מעצים ולא מתאמץ.

ויש לי עוד אהבה – לרקוד 🙂
להתחבר לגוף, להרגיש את המוזיקה מזיזה ומרקידה, משחררת ומניעה, לאפשר לילד שבי פשוט להינות. 
הפעם אני הולך לשלב את שתי האהבות האלה שלי למפגש אחד מעצים, מלמד, משחרר ובעיקר… נעים.

נעים בלב, נעים בגוף, נעים בעולם הרגשי, חיבור נעים ואוהב לעצמנו מתוך מקום שלא מתאמץ, אלא לומד לגלות שמותר להינות ושהנאה היא חלק גדול מהריפוי והצמיחה האישית שלנו, מהיכולת שלנו לתת אהבה לעצמנו ולאחרים.

אז מה יהיה במפגש הזה?

אני שמח ומתרגש להזמין אתכם למפגש מיוחד של כ-3 שעות. מפגש שעבורי הוא סוג של הגשמת חלום.
המפגש יכלול שיתוף אישי שלי ושיחת לימוד חוויתית (כשעה) שבה אחלוק אתכם את העקרון הנעים של אהבה עצמית – למה זה חשוב שנרגיש נעים (בגוף) ואיך זה עוזר לרפא את מה מרגיש כואב, חרד, פגוע או בודד בתוכנו.

אני אשתף אתכם איך זה עובד אצלי, אילו אתגרים וקשיים פגשתי בדרך ואיך זה עובד אצלי היום וגם איך זה עובד ברמה הרגשית, ברמה המחשבתית ואפילו ברמת מערכת העצבים עצמה. ביחד נגלה כמה חשוב לעשות לעצמנו נעים ואיך אפשר לעשות את זה כבר עכשיו בלי להתאמץ או לשנות משהו במציאות שלנו.

ולאחר מכן נעבור לחלק האמנותי (כשעתיים) – ריקוד חופשי, מודע וקשוב לגוף שבו נחקור ונגלה איך ומה באמת נעים לנו, קל ומשמח, מרחיב את הלב ומאפשר לחוות אושר טבעי ופשוט ביחד (או לחוד). אני אדבר רק מידי פעם ואזכיר ואכוון אותנו למה שמרגיש לנו באמת נעים, בלתי מתאמץ, אוהב.

את הריקוד תלווה מוזיקה שאני מאוד אוהב, פלייליסט שהכנתי משירים נבחרים שאספתי לאורך השנים שכיף לרקוד, מוזיקה אתנית ושירים מרחבי העולם שפשוט מזיזים את הגוף, משמחים את הלב ומאפשרים חיבור וחופש, תנועה והנאה.

בתחילת שלב הריקוד יוגש למי שירצה משקה קקאו טבעי שמעלה את רמת האנרגיה בגוף ועוזר (בעדינות) לפתוח את הלב.

הנה 2 דוגמאות לשירים שילוו אותנו במפגש:

המפגש כולו יהיה באווירה נעימה, רכה ואוהבת. בשום שלב לא חייבים לעשות שום דבר, כל הריקוד הוא חופשי – אפשר לזוז איך שנעים, אפשר לשבת, אפשר לשכב, אפשר לתת לגוף לעשות מה שנעים לו ולחקור את מרחבי העונג הטבעי שלנו. אפשר לבכות או לצחוק, אפשר גם לשתוק, אפשר לתת ללב ולרגש לבטא את עצמו כמו ילדים במרחב בטוח, תומך, מקבל ואוהב.

בסוף המפגש נתכנס ביחד למעגל שיתוף והקשבה קצר שבו ניתן מקום נעים ואוהב לכל מה שעלה בנו במפגש. וחוץ מזה אני בטח גם אנגן לכם במהלך המפגש כמה מהשירים שכתבתי בשנים האוחרנות 🙂

איפה, מתי וכמה?

המפגש יתקיים ביום שישי בערב, מהשעה 19:30 עד 22:30 (בערך) במרחב המרווח בביתי במושב משמרת בשרון (ליד תל מונד, קרוב לכפר סבא). מספר המשתתפים מוגבל הפעם ל-25 כדי לאפשר לכולנו מרחב לתנועה חופשית.

הוראות הגעה: כותבים בוויז "משמרת" (לשים לב לא לכתוב משמרות ברבים, אלא משמרת ביחיד, זהו מושב ליד תל מונד בשרון). בכניסה למושב יש כיכר עם עץ, שלט "ברוכים הבאים למשמרת" ובוטקה עם שער. ממש לפני הבוטקה יש ירידת עפר ימינה, יורדים שם לחצר של בית מכוסה בצמחים מטפסים והגעתם 🙂 שימו לב שלא נכנסים לתוך המושב עצמו אלא יורדים ימינה עם הרכב ממש לפני הבוטקה בכניסה.

עלות המפגש היא 84 ש"ח, ההרשמה בקישור הבא על בסיס מקום פנוי (כדאי לשמור מקום מראש):
להזמנת מקום בכרטיס אשראי ברכישה מאובטחת בקרו כאן

עדויות של משתתפים במפגשים אישיים וקבוצתיים: