באנר למפגש לטיפול רגשי

העקרון שמפעיל את הכל – הבנה וכלי פשוט ומעשי לאיזון, ריפוי והשלמה עם עצמנו בכל מישורי החיים ללא מאמץ

יום שבת 9.11.19 בשעה 19:30

ישנו עקרון אחד טבעי ועמוק שמושל בכל צורות החשיבה ובכל צורות ההתנהגות שלנו. העקרון הזה הוא ידוע ועתיק כמו הזמן עצמו ואני רוצה לחלוק אתכם גם הבנה פשוטה ומעשית מאוד וגם כלי מעשי שעוזר לנו להפסיק להלחם בעצמנו ולהתחיל להשלים עם עצמנו ללא מאמץ.

העקרון הוא פשוט מאוד – כל מה שקיים בנו, קיים כצמד של קטבים או ניגודים שמבקשים להתחבר לאחד שלם.

למשל: נעים ולא נעים, פחד ובטחון, הרפיה וכיווץ, בעד ונגד, קבלה ונתינה, מאמץ ומנוחה, שינוי ושמירה על הקיים, להיות איתי ולהיות עם האחר, לבטוח ולא לבטוח, להאמין ולא להאמין וכו.
כשאנו מנסים להלחם בעצמנו, לבחור רק במה שנראה לנו "נכון" ולדחות את מה שאנו תופסים כ"שלילי", אנחנו מייצרים מאמץ, בלבול וסבל שמשתקף גם בחוויה שלנו וגם בכל מערכות היחסים שלנו מכיוון שאנחנו מפריעים לטבע שבנו להגיע להשלמה.

במפגש הקרוב אני אלמד אתכם את הדרך הטבעית והקלה לזהות את הניגודים או הקטבים שקיימים בנו בכל רגע ולאפשר להם להגיע להשלמה טבעית בתוכנו ללא מאמץ או קושי.

אני אישית עובד עם התובנה והכלי הזה כבר זמן מה והוא מאפשר לי לעזור לעצמי ולרבים אחרים ללא מאמץ ובתחושה של הנאה, משחק וכיף.

התובנה והכלי שאני רוצה לחלוק אתכם מאפשר לנו לריב עם עצמנו הרבה פחות, להפסיק לסבול ממאבקים, דילמות וקונפליקטים פנימיים, לייצר פחות חרדה, מתח ולחץ נפשי, לחוות יותר הנאה, שלווה, שמחה ואושר, חיבור לילדים שבנו וללב שלנו ופשוט לחיות עם חיוך בלב בלי להתאמץ וכמובן לשפר מאוד את מערכות היחסים שלנו עם כל מי שסביבנו 🙂 

מה שאני רוצה לחלוק אתכם הוא עמוק ונעים.
נעים בלב, נעים בגוף, נעים בעולם הרגשי. זהו חיבור עמוק ואוהב לעצמנו מתוך מקום שלא מתאמץ, שלומד לגלות שמותר להינות ולהיות כל מה שאנחנו עם כל מה שנראה לנו כ"ניגודים" שהם בעצם שני קטבים שפשוט מבקשים להתחבר בתוכנו ולא להפרד.

איפה, מתי וכמה?

המפגש יתקיים ביום שבת ה-9.11.19 מהשעה 19:30 עד 22:00 (בערך) במרחב המרווח בביתי במושב משמרת בשרון (ליד תל מונד, קרוב לכפר סבא). מספר המשתתפים מוגבל הפעם ל-40 כדי לאפשר לכולנו מקום נח.

עלות המפגש היא 124 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד ה-6.11.19.
לאחר מכן ובמידה וישאר מקום פנוי, עלות המפגש תהיה 154 ש"ח.

ההרשמה בקישור הבא על בסיס מקום פנוי (כדאי לשמור מקום מראש):

להזמנת מקום בכרטיס אשראי ברכישה מאובטחת בקרו כאן

הוראות הגעה: כותבים בוויז "משמרת" (לשים לב לא לכתוב משמרות ברבים, אלא משמרת ביחיד, זהו מושב ליד תל מונד בשרון). בכניסה למושב יש כיכר עם עץ, שלט "ברוכים הבאים למשמרת" ובוטקה עם שער. ממש לפני הבוטקה יש ירידת עפר ימינה, יורדים שם לחצר של בית מכוסה בצמחים מטפסים והגעתם 🙂 שימו לב שלא נכנסים לתוך המושב עצמו אלא יורדים ימינה עם הרכב ממש לפני הבוטקה בכניסה.

 

עדויות של משתתפים במפגשים אישיים וקבוצתיים: