חשיבה חיובית? איך לחשוב חיובי? הנה גישה מדוייקת יותר שמאפשרת להיות כנים ומדוייקים עם עצמנו

יש שאלה שרובנו לא שואלים את עצמנו כמעט אף פעם. שאלה שפותחת אותנו לאפשרות של חופש, של אהבה והבנה כלפי עצמנו.

שאלת את עצמך פעם למה חלק גדול מהמחשבות שלך הן מפחידות, מלחיצות, מדכאות או לא נעימות ומה אפשר לעשות עם זה?
שאלת את עצמך איך לחשוב חיובי? מהי חשיבה חיובית והאם היא באמת יכולה לעזור?

בוידאו הקצר הזה אני רוצה לשתף אתכם בשאלה אחת פשוטה שפותחת פתח לחשיבה נעימה ומדוייקת. חשיבה שמחזירה לנו את החופש והזכות להתייחס לעצמנו כפי שאנחנו רוצים באמת.

השאלה הזו מבוססת על תהליכי העמקה והקשבה שאני עובר עם עצמי ועל נסיון בעבודה עם מאות אנשים שזכיתי ללוות בשנים האחרונות בתהליכי התפתחות אישת.

לרוב אנחנו לא מקדישים לכך תשומת לב אבל למחשבות שלנו יש השפעה עצומה על האופן שבו אנחנו מרגישים וחווים את החיים. על הבטחון העצמי שלנו, על רמת השמחה, השלווה והסיפוק שלנו.

גישות של חשיבה חיובית שמלמדות איך לחשוב חיובי, לרוב לא לוקחות בחשבון שעצם החלוקה ל”חיובי ושלילי בתוכנו” מעוררת כיווץ ולחץ.
לחלק את עצמנו ואת המחשבות שלנו ל”חיובי” ו”שלילי” זה בפני עצמו, כבר לא נעים ומעורר ביקורת, אשמה ולחץ פנימי.

הגישה שאני מדבר עליה בסרטון הקצר הזה מראה אפשרות פשוטה מאוד לגשת לחשיבה שלנו ממקום אינטלגנטי. מקום של כנות, הבנה והקשבה אמיתית לעצמנו.

בסופו של דבר, מה שקובע זה איך אנחנו מרגישים ולכן השאלה שנשאלת בסרטון לא שואלת “איך לחשוב חיובי” אלא מתייחסת באופן ישיר וטבעי לרגשות שלנו שתמיד זמינים עבורנו כמדד למה שמדוייק עבורנו.


ומה דעתכם על הנושא? מוזמנים להגיב או לשאול שאלות בתחתית העמוד. רוצים לקבל ליווי והדרכה אישית? (קיימת אפשרות גם לטיפול און ליין בסקייפ מכל מקום בארץ ובעולם) כתבו לי או התקשרו 0522263761
סדנת עומק - מחרדה להנאה: כלים טבעיים ומעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה ופיתוח הנאה מאוזנת בכל תחומי החיים. יום שבת 2.2.19, לפרטים, מידע והרשמה לחצו כאן סדנת חרדה

סדנת עומק חוויתית המקנה כלים מעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה


לחצו כאן כדי להצטרף אלי בפייסבוק ולקרוא את השיתופים האישיים (ואם תרצו גם להגיב ולשאול שאלות ואשמח לענות) או כאן כדי להצטרף לערוץ שלי ביוטיוב ולהינות מסרטונים והדרכות שלי כשאני מעלה אותם
מתעניינים בגישה טבעית ויסודית לשחרור רגשי, שינוי דפוסים והרגלים, צמיחה והתפתחות אישית? קראו את המאמר - איך אהבה עצמית יכולה לעזור לך?


טיפול וליווי אישי - לגלות שלווה, קבלה עצמית וצמיחה אישית

המפגשים מתקיימים בביתי או בשיחות וידאו בסקייפ מכל מקום בארץ או בעולם. רוצים לשמוע איך הגישה שלי יכולה לתת מענה לקשיים ולצרכים האישיים שלכם? כתבו לי או התקשרו אלי 052-2263761 ואשמח להקשיב ולענות. למידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים:


הורידו בחינם את המדריך שלי לקבלה ואהבה עצמית.אלי קרסניץ - מדריך לקבלה ואהבה מעל 3000 אנשים כבר הורידו וקראו את המדריך הידידותי, הברור והמעמיק שמלמד עקרונות וכלים מעשיים ופשוטים שמקרבים אותנו לעצמנו, אל תחושת השלווה, הדיוק, החופש והבטחון שהלב שלנו מבקש. הזינו כתובת מייל והמדריך יישלח אליכם כבר כעת.
מדריך מעשי לקבלה ואהבה עצמית

 
השאלה החשובה שרובנו לא שואלים – יותר טוב מחשיבה חיובית
הצבעות: 1 ,ממוצע: 5