האנוכיות שלך היא המתנה הכי טובה

אם תוכלי לתת לי רק דבר אחד בעולם כולו, תני לי את האנוכיות שלך במתנה.

האנוכיות שלך היא המתנה הכי גדולה שתוכלי לתת לי.

האנוכיות שלך היא את, היא הכנות שלך, היא האפשרות לראות אותך באמת, את הצורך שלך באהבה, את הרצונות שלך, את הרגשות הכי כמוסים שלך, את אמונות והדעות הכי בסיסיות שלך, את איך שאת מרגישה באמת, את מה שמרגש ומרגיע אותך, את מה שאת רוצה לתת באמת, את היופי והקסם הייחודי הזה שאת ואת הזכות לראות אותך ולהרגיש בטוח שמה שאני רואה הוא אמיתי ויש לי את הזכות לאהוב אותך, כך, שלמה ואמיתית לגמרי.

זה ממלא אותי בנחת, זה ממלא את ליבי בתחושת חסד והודיה, זה מרפה את המאמץ שבי ומאפשר לי לנשום במלאות ולראות גם אותי בבהירות.

אם יש משהו שאני צריך ממך, זה את האנוכיות שלך.

ואם יש משהו רק דבר אחד בעולם כולו שאוכל לתת לך, אתן לך את האנוכיות שלי במתנה.

האנוכיות שלי היא המתנה הכי גדולה שאוכל לתת לך.

האנוכיות שלי היא אני, היא הכנות שלי, היא האפשרות לראות אותי באמת, את הצורך שלי באהבה, את הרצונות שלי, את הרגשות הכי כמוסים שלי, את האמונות והדעות הכי בסיסיות שלי, את איך שאני מרגיש באמת, את מה שמרגש ומרגיע ואתי, את מה שאני רוצה לתת באמת, את היופי והקסם הייחודי הזה שאני ואת הזכות לראות אותי ולהרגיש בטוחה שמה שאת רואה הוא אמיתי ויש לך את הזכות לאהוב אותי, כך, שלם ואמיתי לגמרי.

 

 


ומה דעתכם על הנושא? מוזמנים להגיב או לשאול שאלות בתחתית העמוד. רוצים לקבל ליווי והדרכה אישית? (קיימת אפשרות גם לטיפול און ליין בסקייפ מכל מקום בארץ ובעולם) כתבו לי או התקשרו 0522263761
סדנת עומק - מחרדה להנאה: כלים טבעיים ומעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה ופיתוח הנאה מאוזנת בכל תחומי החיים. יום שבת 2.2.19, לפרטים, מידע והרשמה לחצו כאן סדנת חרדה

סדנת עומק חוויתית המקנה כלים מעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה


לחצו כאן כדי להצטרף אלי בפייסבוק ולקרוא את השיתופים האישיים (ואם תרצו גם להגיב ולשאול שאלות ואשמח לענות) או כאן כדי להצטרף לערוץ שלי ביוטיוב ולהינות מסרטונים והדרכות שלי כשאני מעלה אותם
מתעניינים בגישה טבעית ויסודית לשחרור רגשי, שינוי דפוסים והרגלים, צמיחה והתפתחות אישית? קראו את המאמר - איך אהבה עצמית יכולה לעזור לך?


טיפול וליווי אישי - לגלות שלווה, קבלה עצמית וצמיחה אישית

המפגשים מתקיימים בביתי או בשיחות וידאו בסקייפ מכל מקום בארץ או בעולם. רוצים לשמוע איך הגישה שלי יכולה לתת מענה לקשיים ולצרכים האישיים שלכם? כתבו לי או התקשרו אלי 052-2263761 ואשמח להקשיב ולענות. למידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים:


הורידו בחינם את המדריך שלי לקבלה ואהבה עצמית.אלי קרסניץ - מדריך לקבלה ואהבה מעל 3000 אנשים כבר הורידו וקראו את המדריך הידידותי, הברור והמעמיק שמלמד עקרונות וכלים מעשיים ופשוטים שמקרבים אותנו לעצמנו, אל תחושת השלווה, הדיוק, החופש והבטחון שהלב שלנו מבקש. הזינו כתובת מייל והמדריך יישלח אליכם כבר כעת.
מדריך מעשי לקבלה ואהבה עצמית

 
האנוכיות שלך היא המתנה הכי טובה
הצבעות: 1 ,ממוצע: 5

0 תגובות

השאר תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
הרגש חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *