איך לשחרר לחץ ומתח נפשי? איך להרגיע לחץ ומתח באופן טבעי?

מי מאתנו לא סובל ממתח ולחץ נפשי?
כמה פעמים בחיים שאלתי את עצמי – איך לשחרר לחץ ומתח נפשי? איך להרגיע לחץ ומתח נפשי?
אני לא יכול לספור…

היו תקופות בחיים שלי שחשבתי שאני עומד להשתגע מרוב לחץ, שאני פשוט לא יכול לחיות יותר במתח, בדאגות ובלחץ שבו הייתי.

בוידאו הזה שהוא הקלטה של תוכנית הרדיו שלי “להכיר בעצמי” ששודרה ברדיו “קול החיות” אני מדבר לעומק על הנושא של לחץ ומתח נפשי, משתף בחוויות שלי, בתובנות שלי ובדרך שלי לריפוי שורשי, אמיתי ויסודי של מה שגורם לי ללחץ ומתח נפשי.

איך לשחרר מתח נפשי ולחץ נפשי

לפי הגישה שגיליתי ושאיתה אני עובד עם אנשים במסגרת אישית וקבוצתית, המקור העמוק לכל לחץ ומתח נפשי הוא צורת החשיבה שלי. צורת חשיבה שמקורה בילדות, חשיבה הישרדותית ופוחדת שלמדה שיש הרבה מאוד סכנות, שאסור לבטוח ושצריך כל הזמן להיות על המשמר.

שינוי אמיתי בצורת החשיבה הזו, שינוי שמגיע מתוך הקשבה לרגשות, מתוך הבנה וכנות פנימית עמוקה, אפשר לי לחיות, לצמוח ולרפא את מה שהיה כל כך מבוהל, לחוץ ומתוח בתוכי.

בתוכנית אני מתייחס בהרחבה לגורמים ללחץ ומתח נפשי, לדרך שמאפשרת הבנה וריפוי שורשי לנושא הכאוב והמוכר הזה ומציג גם התנסות חוויתית שתוכלו לנסות, להרגיש ולחוות בעצמכם.

בכל שאלה נוספת לגבי שאלות כמו איך לשחרר לחץ ומתח נפשי, איך להרגיע לחץ ומתח נפשי, איך להוריד את מפלס המתח בחיים ואיך לאפשר לעצמנו להירגע ולנוח, אני מזמין אתכם לכתוב לי כאן בתחתית העמוד, או ליצור איתי קשר בטלפון 052-2263761.

למידע נוסף על הגישה שלי לריפוי, צמיחה והתפתחות אישית מתוך קבלה ואהבה עצמית.


ומה דעתכם על הנושא? מוזמנים להגיב או לשאול שאלות בתחתית העמוד. רוצים לקבל ליווי והדרכה אישית? (קיימת אפשרות גם לטיפול און ליין בסקייפ מכל מקום בארץ ובעולם) כתבו לי או התקשרו 0522263761
סדנת עומק - מחרדה להנאה: כלים טבעיים ומעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה ופיתוח הנאה מאוזנת בכל תחומי החיים. יום שבת 2.2.19, לפרטים, מידע והרשמה לחצו כאן סדנת חרדה

סדנת עומק חוויתית המקנה כלים מעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה


לחצו כאן כדי להצטרף אלי בפייסבוק ולקרוא את השיתופים האישיים (ואם תרצו גם להגיב ולשאול שאלות ואשמח לענות) או כאן כדי להצטרף לערוץ שלי ביוטיוב ולהינות מסרטונים והדרכות שלי כשאני מעלה אותם
מתעניינים בגישה טבעית ויסודית לשחרור רגשי, שינוי דפוסים והרגלים, צמיחה והתפתחות אישית? קראו את המאמר - איך אהבה עצמית יכולה לעזור לך?


טיפול וליווי אישי - לגלות שלווה, קבלה עצמית וצמיחה אישית

המפגשים מתקיימים בביתי או בשיחות וידאו בסקייפ מכל מקום בארץ או בעולם. רוצים לשמוע איך הגישה שלי יכולה לתת מענה לקשיים ולצרכים האישיים שלכם? כתבו לי או התקשרו אלי 052-2263761 ואשמח להקשיב ולענות. למידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים:


הורידו בחינם את המדריך שלי לקבלה ואהבה עצמית.אלי קרסניץ - מדריך לקבלה ואהבה מעל 3000 אנשים כבר הורידו וקראו את המדריך הידידותי, הברור והמעמיק שמלמד עקרונות וכלים מעשיים ופשוטים שמקרבים אותנו לעצמנו, אל תחושת השלווה, הדיוק, החופש והבטחון שהלב שלנו מבקש. הזינו כתובת מייל והמדריך יישלח אליכם כבר כעת.
מדריך מעשי לקבלה ואהבה עצמית

 
איך לשחרר לחץ ומתח נפשי? איך להרגיע לחץ ומתח באופן טבעי?
הצבעות: 2 ,ממוצע: 5