החומות שלנו הן מנגנון חכם מאוד שעובד לטובתנו

החומות שלנו הן דבר חכם מאוד.
הן נוצרות במקום שבו אנחנו לא יודעים לשים גבול, במקום שבו אנחנו לא יודעים להגן על עצמנו.

במקומות הכואבים האלה שמתגלים הרבה פעמים במערכות יחסים זוגיות ואחרות, אנחנו מוצאים את עצמנו “פרוצים” – מתנהלים בלי הכרה במרחב האישי שלנו ושל האחר, אנחנו דורשים ונדרשים, יש מאבקי כח והרבה כאב. במקומות האלה אין לנו הכרה בגבולות הנעימים שלנו ויש תחושה של חוסר אונים, פגיעה וקריסה.

שם, במקומות האלה, החומות והקירות שלנו נולדים כדי להגן עלינו וכדי לשקף לנו את עצמנו במקום שבו לא יכלנו לראות את עצמנו קודם.

כך בעזרת אותן חומות וקירות שבנו, אנו מקבלים אפשרות לראשונה לראות את עצמנו, לראות את הכאב, הצורך והרגישות במקומות שבהם קודם היה רק כאוס, התערבבות וקריסה רגשית כואבת.

במבט ראשון ממש קל לפסול ולהאשים את הקירות שלנו בכאב שלנו, בבדידות שלנו ובקשיים שלנו להפתח ולהרגיש יחד.

אני האשמתי שנים את הקירות שסגרו אותי מבפנים בבדידות שלי, בקושי שלי ליצור קרבה ואינטימיות ולהרגיש אהוב.
האשמתי את עצמי מתוך פחד ותסכול, מתוך חוסר יכולת להביע את מה שהרגשתי באמת.

ככל שאני מסכים לראות את הקירות שלי באופן ברור וכן יותר, אני רואה שמדובר במנגנון לגמרי אוהב, לגמרי הכרחי עבורי.
למרות שהקירות האלה נראים כאילו הם מפרידים ומבודדים אותי מהעולם, הם למעשה ההזדמנות שלי ליצור קרבה אמיתית.

כשאני מסכים להרגיש ולחוש את הפחד והכאב שהקירות הפנימיים שלי משקפים לי, כשאני מתיישר עם עצמי בכנות במקומות העמוקים האלה, אני מרגיש שעוד משהו נפתח בי ולומד איך ליצור תקשורת, קרבה ואפשרות לאהבה.

זה גם מאפשר לי להבין את עצמי ואת הצרכים שלי כמו גם את הצרכים של האחר כי בינינו…הקירות שלנו לא כל כך שונים.

כולנו בנינו אותם כבר בילדות כשננטשנו, נפגענו מאוד ולא הסכמנו לכאוב כל כך שוב.

כולנו בנינו קירות וממשיכים לבנות רק כדי להגן על עצמנו ומתוך מקום מאוד חכם ואוהב בתוכנו, הקירות שאנחנו יוצרים הם ההזדמנות לריפוי, הכרה והשלמה עם עצמנו כדי לחזור ולהפתח, לאהוב ולקבל אהבה כמו שתמיד רצינו.

 

 


ומה דעתכם על הנושא? מוזמנים להגיב או לשאול שאלות בתחתית העמוד. רוצים לקבל ליווי והדרכה אישית? (קיימת אפשרות גם לטיפול און ליין בסקייפ מכל מקום בארץ ובעולם) כתבו לי או התקשרו 0522263761
סדנת עומק - מחרדה להנאה: כלים טבעיים ומעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה ופיתוח הנאה מאוזנת בכל תחומי החיים. יום שבת 2.2.19, לפרטים, מידע והרשמה לחצו כאן סדנת חרדה

סדנת עומק חוויתית המקנה כלים מעשיים לשחרור מכל תופעות החרדה


לחצו כאן כדי להצטרף אלי בפייסבוק ולקרוא את השיתופים האישיים (ואם תרצו גם להגיב ולשאול שאלות ואשמח לענות) או כאן כדי להצטרף לערוץ שלי ביוטיוב ולהינות מסרטונים והדרכות שלי כשאני מעלה אותם
מתעניינים בגישה טבעית ויסודית לשחרור רגשי, שינוי דפוסים והרגלים, צמיחה והתפתחות אישית? קראו את המאמר - איך אהבה עצמית יכולה לעזור לך?


טיפול וליווי אישי - לגלות שלווה, קבלה עצמית וצמיחה אישית

המפגשים מתקיימים בביתי או בשיחות וידאו בסקייפ מכל מקום בארץ או בעולם. רוצים לשמוע איך הגישה שלי יכולה לתת מענה לקשיים ולצרכים האישיים שלכם? כתבו לי או התקשרו אלי 052-2263761 ואשמח להקשיב ולענות. למידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים:


הורידו בחינם את המדריך שלי לקבלה ואהבה עצמית.אלי קרסניץ - מדריך לקבלה ואהבה מעל 3000 אנשים כבר הורידו וקראו את המדריך הידידותי, הברור והמעמיק שמלמד עקרונות וכלים מעשיים ופשוטים שמקרבים אותנו לעצמנו, אל תחושת השלווה, הדיוק, החופש והבטחון שהלב שלנו מבקש. הזינו כתובת מייל והמדריך יישלח אליכם כבר כעת.
מדריך מעשי לקבלה ואהבה עצמית

 
החומות שלנו הן מנגנון חכם מאוד שעובד לטובתנו
דרג אותי

0 תגובות

השאר תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
הרגש חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *